Tužite me, hapsite me, osudite me, nabijte me na žuti medijsko-politički kolac, obesite me na Terazijama, pustite Vlada Georgieva da me udari „za vrat“, javite Sergeju Trifunoviću da me zapiša; radite, bre, šta hoćete i kako hoćete, ali nećete me i ne možete nikako sprečiti da ovde i danas kažem punu istinu o srpskim sudijama i srpskim sudovima.
Jer da u srpskom pravosuđu ima prava, pravde i zakona, pa za ovih skoro dvadeset godina takozvane demokratije u Srbiji bar bi jedan krupan lopov omastio bukagije. Bar jedan sadašnji ili bivši ministar, bar jedan tajkun koji se obogatio na brutalnoj, divljačkoj pljački ovog naroda i ove države, bar jedan kriminalac opasniji od sitnog narko-dilera i lokalnog džeparoša.

Predrag Bubalo je, razumemo se, samo povod. Povod je oslobađajuća presuda za bivšeg ministra privrede koji je, dokazano, omogućio tajkunima Miškoviću i Beku da ispod svake cene kupe „Luku Beograd“. Ali, kada govorimo o vama, korumpiranim skotovima u sudijskim kabinetima, nećemo da zaboravimo ni na poništenje presude gazdi „Delte“ Miroslavu Miškoviću, koji će, kako je krenulo, još da dobije i orden jer je utajio porez!?! I šta bi sa Oliverom Dulićem? Šta je sa pljačkom državne Agrobanke? Šta je sa Draganom Đurićem? Gde ste, bre, u kojoj fioci zaturili „C market“? Zašto ste pustili Slobodana Radulovića da umre u kućnom pritvoru samo da ne bi svedočio o pljački države u koju su svojeručno umešani vrhovni srpski tajkuni?!
I zato je u pravu Miloš Vučević kada vas, gospodo sudije, pita za koga vi radite! Za narod ili za tajkune? Po slovu zakona i Ustava ili po količini prljavog keša u tajkunskim kovertama? Je l’ vi stvarno mislite da smo mi svi sisali vesla, da se kopčamo na leđima, pa ćemo da poverujemo u tezu po kojoj niko, ali ama baš niko nije kriv za veliku, istorijsku pljačku Srba i Srbije? Zar zaista mislite da narod u Srbiji ne vidi da ste vi zapravo samo bedne sluge žutih oligarha i njihovih tajkuna?
Šta kažete? Sudska vlast je nezavisna? Na nju se ne sme uticati? Zabranjeno je komentarisati presude?! Ma, odjebite, bre! Odjebite svi vi koji mislite da Srbiju i budućnost naše dece treba ostaviti u rukama vrhovnih dosovskih sudija koji su za sebe prigrabili status svetih krava, pa sada svi treba da se, kod zdravih očiju, prave ćoravi i mirno im prepuste vrhovnu vlast.
Srećna i vama Nova godina.
Izvor: informer.rs